Hello, welcome to Legalcorp!

legalcorp@contact.com

0123 - 456 - 789

background1

O naší škole

Mateřská škola je jednopatrová zcela podsklepená účelová budova, která je umístěna ve velké oplocené školní zahradě. Celý areál je umístěn na okraji sídliště. Jsou zde čtyři třídy, které slouží ke vzdělávání dětí předškolního věku. Kapacita mateřské školy je 100 dětí. Počet tříd se řídí počtem dětí přijatých pro aktuální školní rok.

Mateřská škola má vlastní kuchyň, prádelnu, sušárnu, mandlovnu a vlastní studnu. K vytápění slouží plynová kotelna, která je zrekonstruovaná včetně celého topení. WC, umývárny – obklady i odpady v celé budově jsou zcela nové. Je vybudovaná nová vodárna a celý vodovodní řád.

Ms 2018 014
Ms 2018 006

Budova má vyměněné všechny okna a venkovní dveře, je zateplená. Rekonstrukcí prošla i střecha. Vybavení jednotlivých tříd je nové a odpovídá kritériím podle věku dětí a hygienickým normám.

Velká školní zahrada nám slouží celý rok. Má dostatek vybavení ke hrám od jara do zimy. Šest zakrytých pískovišť, průlezky, skluzavky, houpačky. Jsou zde i herní prvky pro děti mladší 3 let. Na léto bazén, v zimě velký kopec na sáňkování, asfaltovou plochu na fotbal, míčové hry, pro koloběžky atd.

MATEŘSKÁ ŠKOLA VELKÁ NAD VELIČKOU, příspěvková organizace
696 74 Velká nad Veličkou č.596.

e-mail: msvelka@tiscali.cz

podrobný kontakt »